26.09.2018 – OFERTA SPECJALNA OD SPALDINGA DLA ZAWODNIKÓW UNBA!!!

spalding

Pamiętacie zapewne, że od tej edycji Liga UNBA ma nowego partnera technicznego.

Spalding, bo to o tą firmę tutaj chodzi, postanowił wesprzeć ligę dostarczając nam piłki meczowe TF 1000. Przy okazji ogłoszenia współpracy obiecaliśmy, że i dla Was, jako naszych uczestników, będziemy mieli coś specjalnego. Oto szczegóły oferty:

PROPOZYCJA NR 1
Do końca października uczestnicy Ligi UNBA mogą dokonać zakupu piłek Spaldinga po preferencyjnej cenie 204 zł plus koszty przesyłki. Zamówienia można dokonać wyłącznie za pośrednictwem Ligi UNBA. Zaraz! A może jeszcze coś odjąć z kosztów!? Uważajcie, jeżeli nasze ligowe zamówienie przekroczy 2500 zł paczka z piłkami dotrze do nas za darmo!!!
Zastanówcie się. Przemyślcie sprawę w gronie drużyn i jeżeli jesteście zainteresowani prześlijcie przez swoich kapitanów na ligowego maila (unba@poczta.onet.pl) swoje zapotrzebowanie. Będziemy Was na bieżąco informować jak się mają sprawy. Zamówione piłki odbierzecie bezpośrednio na halach, na których rozgrywacie swoje mecze.

PROPOZYCJA NR 2
Do końca stycznia obowiązuje specjalny kod rabatowy „UNBA18”. Dzięki niemu na stronie internetowej https://spalding.pl/ możecie dokonywać zakupów ze specjalnym 25-procentowym rabatem.