JUŻ ZA TYDZIEŃ DRAFT DAY!

Jak zawsze na jesieni staramy się stworzyć “płaszczyznę porozumienia” dla drużyn uczestniczących lub chcących zgłosić się do Ligi UNBA oraz “wolnych strzelców” szukających dla siebie miejsca na naszych parkietach. Zapraszamy Was na Draft Day.

W praktyce będzie to trening, na którym “wolni strzelcy” będą mogli zaprezentować swoje umiejętności, a obserwujący ich i – jeżeli tylko chcą – grający z nimi przedstawiciele drużyn będą mieli okazję “wyłowić” osoby, które pasują im do koncepcji.

Impreza jest darmowa. Jedyne, czego wymagamy, to mailowe zgłoszenie chętnych “wolnych strzelców” w terminie do 12. września na nasz adres ligowy: unba@poczta.onet.pl. Podajcie w nim, prócz imienia i nazwiska, telefon do siebie (wyłącznie na potrzeby organizacji treningu, nigdy nie zostanie nikomu udostępniony), swój wzrost, wagę, wiek oraz doświadczenie boiskowe. Wszystkie te dane pomogą nam “wypromować” Was przed przystąpieniem do treningu.

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania treningu, jeżeli liczba chętnych będzie mniejsza niż OSIEM OSÓB, ponieważ prócz prezentacji umiejętności indywidualnych chcielibyśmy rozegrać również “kontrolne gierki”.