LIGA LETNIA – WYBRALIŚMY BOISKO. ZACZYNAMY!

Dopięliśmy wszelkie szczegóły i w zasadzie nie ma już przeszkód, abyśmy ruszyli z przygotowaniami do ligi letniej. Wystartujemy tydzień później niż wstępnie planowaliśmy – 29. czerwca. Nie zmienia to faktu, że jeżeli wszystko dobrze pójdzie, to całe wakacje umilimy Wam i sobie koszykarską rywalizacją. Do boju Basketmaniacy!

START: 29. czerwca
ZGŁOSZENIA: do 24. czerwca
FINAŁ: koniec sierpnia / początek września

WPISOWE: 800 zł

Zgłoszeń należy dokonać na mail ligi UNBA: unba@poczta.onet.pl. Tam również kierujcie swoje pytania, choć możecie również kontaktować się z nami telefonicznie pod nr 608-435-740.

Nasz wybór padł na obiekt znajdujący się w dzielnicy Wilanów przy ul. Wiertniczej 26a. To bardzo fajne boisko z dobrze utrzymaną nawierzchnią. Dysponuje dobrym zapleczem w postaci oświetlenia oraz niewielkich trybun. W bezpośrednim sąsiedztwie boiska mamy parking (płatny 2 zł za pierwsze 1,5 h postoju) oraz miejsca do pozostawienia rowerów. Tuż obok obiektu znajduje się pętla autobusowa, z której całkiem szybko można się przemieścić do centrum Warszawy.

Boisko ma również jedną zaletę – cenę. Okazała się na tyle atrakcyjne (w porównaniu chociażby do cen boisk ursynowskich), że za wcześniej zaproponowaną przez nas kwotę stać nas na wprowadzenie pełnej obsady sędziowskiej, takiej jaką normalnie macie do dyspozycji w trakcie gry w Lidze UNBA.

Pod zdjęciami znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje!

Podsumujmy:

? Gramy wyłącznie na boiskach otwartych‼️
Będzie lato, temperatury sięgną 25-30 stopni i oczywistym jest dla nas, że w takich okolicznościach dużo przyjemniej będzie się Wam grało na świeżym powietrzu. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych (głównie chodzi tutaj o deszcz) mecze będą przekładane na pierwszy dostępny termin. Wciąż dokonujemy wyboru najlepszego boiska do gry. Na pewno będzie to obiekt w południowej części Warszawy, na Ursynowie, Mokotowie lub Wilanowie. Jeżeli znacie jakieś boiska, na których dobrze Wam się gra i które warto by sprawdzić, dajcie znać.

? Gramy w tygodniu‼️
Pogramy w godzinach 18-22 od poniedziałku do czwartku. Jasne. Może się zdarzyć, że jakiś mecz trafi na weekend, ale co do zasady w wakacyjne weekendy są przecież dla rodzin i znajomych. Jedźcie do lasu, nad jezioro. Zróbcie sobie krótki wypad nad morze czy w góry. Odpalcie grill. Krótko mówiąc korzystajcie z pięknej pogody i słońca. W tygodniu, po pracy, na bank z przyjemnością zajrzycie na boisko. Zwłaszcza, że w godzinach popołudniowo – wieczornych bywa już naprawdę przyjemnie. Ciemno z pewnością nie będzie. Do gry wybraliśmy boisko z oświetleniem.

? Gramy według z góry ustalonego harmonogramu‼️
Terminarz zostanie rozpisany na całe rozgrywki. Postaramy się dostosować go do Waszych potrzeb. Wiecie, że potrafimy to robić. Uczestnicy Ligi UNBA w większości przypadków są tutaj bardzo zadowoleni.

? Gramy 5×5‼️
Będzie klasycznie. Składy będzie można dowolnie rozbudowywać, tak abyście w razie jakiejś “fali urlopów” mogli sobie spokojnie dobrać kogoś do grania. Jeżeli będzie Wam naprawdę ciężko, to patrzcie poprzedni punkt. Jesteśmy specjalistami w dopasowywaniu terminarza do potrzeb naszych drużyn.

? Zegar zawodów‼️
Na każdym meczu będzie dostępny zegar zawodów pokazujący czas oraz wynik meczu.

? Każda drużyna rozegra co najmniej 8 meczów‼️
Nie zawsze jest to proste, ale możecie być pewni, że do takiej liczby będziemy dążyli. Drużyny, które zakwalifikują się do fazy play off prawdopodobnie rozegrają więcej spotkań‼️

? Transmisje LIVE, zdjęcia‼️
Ponieważ w nasze rozgrywki angażujemy całe zaplecze dostępne na Lidze UNBA w trakcie Ligi Letniej również będziecie mogli liczyć na transmisje LIVE za pośrednictwem Facebook’a oraz setki zdjęć meczowych.

START ligi planujemy na drugą połowę czerwca.

WPISOWE to 800 zł od drużyny.

ZGŁOSZENIA i wszelkie PYTANIA:

? dzwońcie pod nr tel 608-435-740

? piszcie na naszego ligowego maila: unba@poczta.onet.pl.

? piszcie na ligowego Facebooka

? piszcie na prv bezpośrednio do Marcin Krysiak.

Zapraszamy Was do gry! Jeżeli tylko będziecie tego chcieli będzie niezła ZABAWA‼️


Marcin Krysiak
organizator Ligi Letniej UNBA