RUSZYŁ PUCHAR TAGOMAGO.PL!

Za nami całkiem intensywny czas rywalizacji o puchar Tagomago.pl. Drużyny podzielone na dwie klasy rozgrywkowe rozegrały kilkadziesiąt spotkań. Wiele z nich zasługuje na kilka słów komentarza. Ten jednak w późniejszym terminie. Teraz poznajcie bliżej naszego sponsora tytularnego.

Perfumeria Tagomago.pl powstała w 2006 r. na warszawskiej Saskiej Kępie. Przez 10 lat istnienia stała się jedną z najbardziej lubianych i zaufanych perfumerii online w Polsce. W latach 2010-2011 Money.pl, „Wprost” i „Gazeta Wyborcza” nagradzały naszego Sponsora tytułami Najlepszego Sklepu Internetowego w branży drogeryjnej.
W roku 2014 Perfumeria Tagomago.pl uzyskała m.in. tytuły „Dobrej Marki 2014 – Jakość, Zaufanie, Renoma” i „Laureata Rankingu Zaufane Opinie Ceneo.pl”. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci dostawców oryginalne kosmetyki oferują nawet do 70% taniej niż w tradycyjnych perfumeriach stacjonarnych.

A co najważniejsze Perfumeria Tagomago.pl to firma prowadzona przez pasjonatów sportu! Im życzymy powodzenia w biznesie, a Was, naszych uczestników, gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą i oczywiście korzystania z niej tak często, jak się da.

Do zobaczenia na parkiecie!