STARTUJEMY PO RAZ 46-TY!!!

To był bardzo udany sezon. Udało nam się całkiem nieźle wejść w świat You Tube, gdzie opublikowaliśmy relacje z większości spotkań rozgrywanych w ramach 45. edycji. Aż trudno uwierzyć, ale łączna długość naszych materiałów zamieszczonych na You Tube przekroczyła 800 minut!

Nadal byliśmy niezwykle aktywni na Facebook’u, gdzie na przestrzeni całego sezonu zamieściliśmy ponad 900 postów! Wśród nich znalazło się ponad 200 albumów ze zdjęciami, których łączna liczba przekroczyła 4000!

Oczywiście pozostałe aspekty naszej działalności na tym nie ucierpiały. Obsługa robiła co w jej mocy, aby każdy mecz przebiegał bez zakłóceń. Wasze zmagania sędziowali najlepsi warszawscy sędziowie. Regularnie było to dwóch arbitrów, jednak są i wyjątki. Jako jedyna liga już od lat organizujemy przecież trzyosobowe obsady sędziowskie na najważniejsze starcia sezonu.

Z dumą wchodzimy w kolejną edycję. Wierzymy, że docenicie to, co robimy i już niebawem zobaczymy się ponownie! Oczywiście do udziału zachęcamy również nowe drużyny chcące sprawdzić się na parkiecie w trakcie czteromiesięcznych zmagań. Już teraz czekamy na Wasze zgłoszenia i będziemy czekać do 15. lutego. Tydzień później na hali przy ul. Na Uboczu 9 usłyszymy pierwsze gwizdki i oficjalnie rozpoczniemy 46. sezon rozgrywek Ligi UNBA.

Więcej informacji na temat zgłoszenia drużyny do Ligi UNBA znajdziecie w dziale “Zgłoszenie”.

Aktualności

Previous article

PIASECZUSETS MISTRZEM 45. EDYCJI!!!
Historia

Next article

45. SEZON LIGOWY: PODSUMOWANIE