ZAPRASZAMY DO ROZGRYWEK 2. I 3. LIGI

Przygotowania do kolejnej edycji rozpoczęliśmy już kilka dni temu. Teraz prezentujemy naszą ofertę skierowaną do drużyn, które zagrają w drugiej i trzeciej lidze “Tagomago.pl Basketliga UNBA”. Was czekają cztery miesiące zmagań. Nas ogromne wyzwanie, któremu postaramy się sprostać. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Na starcie przygotowań do 49. sezonu było wiele wątpliwości. Biorąc pod uwagę kolejne zapowiedzi obostrzeń pandemicznych zastanawialiśmy jak podejść do organizacji rozgrywek. Ostatecznie postawiliśmy na klasyczną półroczną formułę, która od zawsze dawała wszystkim najwięcej satysfakcji. Jeżeli “dopadną nas” obostrzenia będziemy starali się reagować i szukać w porozumieniu z Wami jak najlepszych rozwiązań. Na tę chwilę postanowiliśmy, że IDZIEMY NA CAŁOŚĆ‼ Planujemy dwa lub trzy poziomy rozgrywkowe. Ile ich będzie zależy tylko od Was. Im więcej zgłoszeń wpłynie na naszą skrzynkę mailową (ligaunba@gmail.com), tym ciekawsze i bardziej wyrównane poziomy rozgrywkowe będziemy mogli stworzyć.
Poniżej prezentujemy, czego w nadchodzącej edycji możecie się spodziewać grając w drugiej lub trzeciej lidze “Tagomago.pl Basketliga UNBA”.
? Nową UNBA ARENA będzie hala sportowa znajdująca się przy ul. Konwiktorskiej 5/7 (okolice stadionu Polonii Warszawa). To nowoczesny obiekt z doskonałą infrastrukturą, który z pewnością przypadnie naszym uczestnikom do gustu. Na hali utworzono dwa sektory z pełnowymiarowymi boiskami (plus sporo miejsca po bokach i za koszami. Dwa boiska pozwolą nam jeszcze lepiej dopasować terminarz do Waszych potrzeb.
? Mecze rozgrywamy systemem 4×12 minut plus (ewentualnie) 5 minut dogrywki.
? Do rozegrania nawet 13 meczów w sezonie (10 meczów w rundzie zasadniczej).
? Licencjonowani sędziowie i statystycy FIBA. s
? Korzystamy z jednego z najlepszych programów do zapisu i prezentacji statystyk, FIBA Live Stats, obsługującego rozgrywki mistrzowskie (PLK, 1. I 2. Liga PZKosz, Mistrzostwa Świata).
? Transmisje LIVE za pośrednictwem kanału You Tube “MM ProBasket“.
? Prezentacje najciekawszych zagrań weekendu. Jeżeli wykonacie jakąś wyjątkową akcję możecie być pewni, że nie umknie to naszej uwagi. Szczególnie ciekawe zagrania prezentujemy na naszym fanpage’u na platformie Facebook.
? Fotorelacje meczowe.
? Wybory gracza kolejki przeprowadzane za pośrednictwem strony Ligi UNBA na Facebook’u. Robimy to regularnie od lat. Głosowania od zawsze cieszą się sporą popularnością.
? Nagrody dla wyróżniających się zawodników. W ramach rozgrywek co sezon wybieramy All UNBA Team, MVP sezonu zasadniczego oraz MVP meczów finałowych. Każdy z wyróżnionych może liczyć na nagrody i podarunki od naszych ligowych partnerów.
? WPISOWE: 3000 zł (w cenę wliczono VAT 23 proc.)
? ZAPISY: do 15. września
? START: 25. września
Obserwujcie nas, wyrażajcie swoje opinie, udostępniajcie, a kiedy będziecie gotowi zgłaszajcie drużyny‼
Liga UNBA – z pasji do basketu‼?❤️