48. SEZON – ZGŁOSZENIA DO 19. LUTEGO, START: 29 LUTEGO

Ferie vs. Początek sezonu – 1:0. Od drużyn przystępujących do sezonu dostaliśmy sporo próśb o zmianę terminu startu rozgrywek. Dlatego oficjalnie przenosimy go na 29. lutego. Tym samym przedłużamy zapisy i ostatecznie zamkniemy je 19. lutego. Będzie nieco krócej, może nieco intensywniej, ale według nas warto.

Ursynowsko – Natoliński Basket Amatorski to jedyna w tej części Warszawy amatorska liga koszykówki, w której możecie grać w wybranym przez siebie składzie: ze znajomymi czy zawodnikami, których udało się Wam skłonić do wspólnej gry, ze swoim trenerem (lub bez niego). Krótko mówiąc macie wpływ na to co, jak i z kim. Tak, trzeba się przy tym nieco napracować. ALE JAKA POTEM JEST SATYSFAKCJA!

Zrobimy wszystko, aby ten sezon – jak każdy poprzedni – był naprawdę wyjątkowy.

Inauguracja 48. edycji nastąpi w weekend 29.02/1.03.2020 r. Po blisko czterech miesiącach zmagań, podczas Wielkiego Finału, poznamy mistrza edycji oraz innych tryumfatorów.

Wpisowe na “48. sezon ligowy Wiosna 2020” wyniesie startuje od poziomu 2276 zł (2800 po doliczeniu VAT),

Do 19.02.2020 r. czekamy na Wasze zgłoszenia poparte wpłatą zaliczki w wysokości co najmniej 1200 zł (oczywiście można wpłacić od razu całą kwotę wpisowego). W przypadku nowych drużyn wszelkie zobowiązania finansowe muszą być uregulowane przed przystąpieniem do rozgrywek.

Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie TUTAJ. Jeżeli mimo wszystko coś jest dla Was niejasne zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem maila lub telefonicznie.

Informacje o chęci uczestnictwa w rozgrywkach prosimy przesyłać na nasz kontaktowy e-mail: unba@poczta.onet.pl. Tam również możecie kierować wszelkie zapytania dotyczące rozgrywek. Z pewnością nie pozostaną bez odpowiedzi. Część niezbędnej wiedzy uzyskacie zaglądając poniżej.

PIĘĆ PROSTYCH KROKÓW

 • KONTAKT!!! Wystarczy mail, ostatecznie telefon do zajmującego się organizacją rozgrywek Marcina Krysiaka. Mail powinien zawierać imię, nazwisko oraz kontakt do kogoś odpowiedzialnego (koniecznie nr telefonu!). Wszystko co potrzebne znajdziecie w zakładce „KONTAKT
 • WPISOWE. W trakcie rozmowy telefonicznej z pewnością pojawi się temat wpłaty wpisowego. Będziecie wtedy mogli porozumieć się w kwestii zaliczki oraz wpłaty całości. Możecie być pewni, że możliwy jest jakiś zadowalający kompromis. Numer konta bankowego (UWAGA!!! Jest to nowy numer!!!) znajdziecie w zakładce „KONTAKT
 • ORGANIZACJA SEZONU. W odpowiednim czasie rozpoczniemy przygotowania do sezonu. Żeby czegoś nie przeoczyć odwiedzajcie naszą stronę internetową przynajmniej raz dziennie i zapoznajcie z najnowszymi informacjami. Dobrze jest również przynajmniej ogólnie zapoznać się z regulaminem Ligi. Szukajcie go w zakładce „O LIDZE”.
 • FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Na mniej więcej tydzień przed rozpoczęciem sezonu każda drużyna zobowiązana jest przesłać na ligowy mail “formularz zgłoszeniowy”, oczywiście poprawnie wypełniony. Jest dostępny na górze tej strony.
 • ZACZYNAMY!!! Start w kolejnym sezonie ligowym to zawsze wielka przygoda i wyzwanie. Największy problem jest czasami nie z grą, ale ze… znalezieniem hali. Potrzebnych informacji szukajcie w zakładce „O LIDZE” oraz „TERMINARZ

CO OFERUJEMY

 • wsparcie podczas kompletowania składu, zgłaszania drużyny oraz w trakcie trwania sezonu,
 • możliwość negocjowania terminów wpłat wpisowego w całości lub w ratach (niestety nie dotyczy nowych drużyn),
 • ciekawy system rozgrywek, dzięki któremu zagracie w rundzie zasadniczej oraz, w przypadku uzyskania korzystnych wyników, w zawsze emocjonującej fazie play off,
 • przejrzysty i ustalany z możliwie dużym wyprzedzeniem terminarz rundy zasadniczej,
 • możliwość znaczącego wpływu na kształt terminarza (poważnie! do pewnego stopnia możecie ustalać jaki dzień i godziny gry najbardziej Wam odpowiadają),
 • dobry dojazd samochodem (dzięki obwodnicy Warszawy na Ursynów nawet z Bemowa czy Tarchomina można w weekend dojechać w pół godziny) oraz komunikacją miejską (niecałe 20 min. jazdy metrem z Centrum plus 5-minutowy “spacerek” na halę),
 • profesjonalną organizację zawodów: mecze rozgrywane systemem 4×12 minut na pełnowymiarowym boisku, dwie piłki dla każdej z drużyn do rozgrzewki, zegar zawodów, statystyki meczowe,
 • szybko aktualizowany serwis internetowy (wyniki spotkań, statystyki zawodników),
 • możliwość rywalizacji indywidualnej (klasyfikacje statystyczne oraz MVP),
 • ciekawą oprawę medialną za pośrednictwem strony internetowej oraz naszego fanpage’a na Facebook’u, gdzie zamieszczamy nasze transmisje video-live,  fotorelacjerelacje oraz szereg innych materiałów wideo,
 • możliwość zakupu za naszym pośrednictwem (po przystępnych cenach) strojów meczowych firmy Stelman dla całej drużyny bądź dla części zawodników.

Rok temu całkiem udanie weszliśmy w transmisje live za pośrednictwem Facebook’a. Cieszyły się sporym zainteresowaniem. Nadal będziemy pracowali nad poprawą ich jakości. Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom w kolejnym sezonie będziemy chcieli zrobić w tym względzie mały, ale jakże istotny upgrade. Poniżej prezentujemy Wam podstawowe założenia.

? Transmisje tak jak do tej pory będzie można oglądać za pośrednictwem Facebook Live. Tym sposobem nie przegapicie żadnej z nich. Jeżeli obserwujecie nasz profil Facebook sam poinformuje Was o kolejnym transmitowanym meczu. W trakcie transmisji nadal będziecie mogli zamieszczać komentarze wspierając swoich znajomych walczących na boisku.

? Kamera, tak jak dotychczas, będzie się znajdowała tuż koło boiska, więc nie będziecie mieli problemów z rozróżnieniem kto jest kto mając uczucie, jakbyście byli na hali.

? Każda z naszych transmisji będzie wyposażona w tzw. “belkę”, na której będzie można w każdej chwili sprawdzić wynik oraz upływający czas.

Mamy nadzieję, że nasze działania przypadną Wam do gustu. Jeżeli macie jakieś sugestie piszcie śmiało. Nasz mail czeka na Wasze propozycje.