50. SEZON LIGOWY JUŻ W MARCU

W nowy 50. sezon ligowy “Wiosna 2022” wchodzimy – można tak powiedzieć – z marszu. Kalendarz jest nieubłagany i aby spiąć całe rozgrywki do połowy czerwca nie możemy sobie pozwolić na jakąkolwiek przerwę. Na początek: zgłoszenia do 28. lutego, START: 5/6. marca.

Jak łatwo policzyć od momentu publikacji tego postu na decyzję o zgłoszeniu drużyny zostało dwanaście dni. Za niecałe trzy tygodnie startujemy z kolejną edycją rozgrywek.
Gwarantujemy wysoki poziom usług: doskonałe warunki rozgrywania meczów, najlepszych sędziów, statystyki meczowe oraz ciekawą oprawę medialną z transmisjami LIVE na czele. więcej informacji na ten temat znajdziecie na tej stronie internetowej w zakładce “Zgłoszenia“. Chcąc zgłosić drużynę na początek wystarczy napisać na nasz ligowy mail (ligaunba@gmail.com). Podajcie w nim nazwę drużyny, osobę odpowiedzialną za kontakt (zwaną niekiedy kapitanem) – oczywiście wraz z danymi kontaktowymi (mail, telefon). W odpowiedzi dostaniecie informację, jakie kroki musicie dalej wykonać. Prosto, łatwo i przyjemnie. Gwarantujemy.
Zgłoszenia, zgodnie z tym, co było powyżej, przyjmujemy do 28. lutego 2022. Wystartujemy niecały tydzień później.
Liga UNBA – z pasji do basketu‼🏀🧡