DRUGA LIGA: CZAS NA PLAY OFF / PLAY OUT

Minęły blisko trzy miesiące od startu 50. edycji Perfumeria Tagomago.pl Basketliga UNBA. By wyłonić uczestników fazy pucharowej drugoligowcy rozegrali w tym czasie równe sześćdziesiąt spotkań. Teraz nadszedł czas na najważniejsze rozstrzygnięcia. Czas zacząć “play off’s”. W ich cieniu rozegramy również fazę “play out”

Do fazy pucharowej awans wywalczyli (kolejność wg tabeli):
? LITUANICA WARSAW
? SAHEL
? NLB
? BANKSTERS
? NIE DAJ ZA TRZY
? ORŁY TEMIDY
? VABANK
? RUN’N GUN
W ramach play off o awansie do kolejnej rundy zadecyduje wynik jednego meczu. Ćwierćfinały rozegramy już w najbliższy weekend (28/29.05). Kolejna runda, półfinały, już tydzień później (4/5.06). Zarówno zwycięzców, jak i pokonanych zobaczymy w akcji w sobotę (11.06), kiedy to rozegramy mecze o 3. miejsce oraz o mistrzostwo Drugiej Ligi. Nowy mistrz Drugiej Ligi awansuje automatycznie do Pierwszej Ligi, wicemistrz powalczy o awans w barażach (12.06).
W play out zobaczymy:
? GoForTheWin.pl
? TEAM EUROPE
? HOMIES
? TACO TEAM
Tutaj czekają nas do rozegrania dwie rundy. Pierwsza w najbliższy weekend (28/29.05), kolejna w następny (4/5.06). Finalnie poznamy drugoligowego spadkowicza oraz jedną drużynę, która tuż po finale Trzeciej Ligi rozegram z wicemistrzem tejże mecz barażowy (12.05).
——
UNBA – z pasji do basketu‼?❤️