NA STARCIE KILKA SPRAW DO ZAŁATWIENIA!

Zgłoszenia do 3. sezonu Ligi WBA uważam za zamknięte. Zgłosiło się blisko czterdzieści zespołów, więc rywalizacja będzie na bank fantastyczna. Pozostało jednak kilka spraw, które od Was, naszych uczestnikiów, wymagają jak najszymszego załatwienia. W poście pełna, ale na szczęście dość krótka lista.

* WPISOWE. Pierwsza i absolutnie podstawowa sprawa do wpłaty wpisowego. Na ten moment uczynili to – delikatnie mówiąc – nieliczni. Dlatego proszę Was o niezwłoczne podjęcie działań w tym kierunku. Jak macie jakąś obsuwę dajcie znać, dogadamy temat. Bez funduszy liga nie zadziała. Kwoty na ten sezon to:
– Pierwsza Liga: 5000 zł
– Druga Liga i Trzecia Liga: 4400 zł
* TERMINARZ. Harmonogram meczów na weekend 23/24. września chciałbym opublikować we wtorek (19.09). Oczywiście tradycyjnie możecie mieć jakiś tam wpływ na jego kształt. W tym celu proszę o przesyłanie na ligowego maila (ligaunba@gmail.com) waszych preferencji co do dni i godzin rozgrywania spotkań. Chciałbym podkreślić, że w niektórych przypadkach mogą być one mocno wiążące na większą część sezonu. Dlatego przekonsultujcie temat w gronie drużynowym.
* FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE. W nich podajecie Wasz skład na nadchodzący sezon. Jeżeli go nie prześlecie, a graliście w poprzedniej edycji, to wszystkie potrzebne dane “zaciągnę” z poprzedniego sezonu. Jeżeli jesteście nowoą drużyną lub chcecie wprowadzić jakieś zmiany, to wypełnienie “formularza” jest koniecznością. Aby go otrzymać wystarczy przesłać stosowną prośbę na ligowy mail. W odpowiedzi dostaniecie “formularz”, wypełnijcie go i odeślijcie. Roboty na kilka… może… naście minut.
Pozdrawiam. Marcin Krysiak
Liga WBA – z pasji do basketu‼🏀🧡
Aktualności

Previous article

3. EDYCJA WBA – FREE AGENTS MARKET
1. Liga

Next article

SYSTEM ROZGRYWEK W 3. SEZONIE WBA