NAJWAŻNIEJSZY WEEKEND SEZONU! – AKTUALIZACJA

Przedstawiam Wam terminarz na najbliższy weekend. Meczów co prawda nie będzie za wiele, ale za to jakie! Czekają nas rozstrzygnięcia na wszystkich trzech poziomach rozgrywek. Prócz tego w sobotę drugoligowcy zakończą temat play out, a w niedzielę rozegramy mecze barażowe (pomiędzy 2. i 3. ligą).

Dokładny terminarz, uwzględniający mecze fazy play out, będzie dostępny na naszej stronie jutro rano.
Do czwartku poczekamy jeszcze na ostateczne rozstrzygnięcie w jednej z półfinałowych par Pierwszej Ligi, ale tutaj – bez urazy chłopaki z Polibudy – sprawa wydaje się być przesądzona.

Przed nami sześć arcyważnych spotkań, które wyłonią medalistów tego sezonu.

🏀 W Trzeciej Lidze o brązowe medale po raz pierwszy w swojej historii powalczą Warsaw Sharks, a ich rywalami będą Iniemamocni. Złoto zawiśnie na szyjach reprezentantów Liter lub Lit.

🏀 W Drugiej Lidze mamy pierwszorzędną sensację. O mistrzostwo powalczą siódma z ósmą drużyną rundy zasadniczej. Czarny koń rozgrywek, Fasolki, zmierzą się w starciu o brąz z Bankstersami.

🏀 W Pierwszej Lidze mamy powtórkę z dwóch ostatnich sezonów UNBA. W pierwszym Wielkim Finale Warszawskiego Basketu Amatorskiego są już MB Motors Piaseczusets, a w czwartek dołączyli do nich panowie z Hutnika Warszawa. O trzecie miejsce zawalczą Polibuda oraz Avenga.

🏀 Pomiędzy niedzielnymi spotkaniami (godz. 16.00) będzie nam dane rozegrać nasz tradycyjny konkurs rzutów za 3 punkty w parach “Double Impact”. Zawsze jest podczas niego dużo walki i emocji, więc i tym razem pewnie ich nie zabraknie. Na zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez Perfumerię Tagomago.pl.
Pozdrawiam i zapraszam na Finałowy Weekend! Marcin Krysiak
Liga WBA – z pasji do basketu‼🏀🧡
Aktualności

Previous article

ALL WBA TEAMS!