PIASECZUSETS (ZNOWU) MISTRZAMI WARSZAWY!

Piękna walka. Niesamowity mecz i MB MOTORS PIASECZUSETS wzięli rewanż na Hutniku Warszawa odbierając im tytuł najlepszej drużyny w Warszawie. ORŁY TEMIDY zdominowali wydarzenia w meczu o mistrzostwo Drugiej Ligi. LIT po fantastycznym finiszu wywalczyli miano najlepszych trzecioligowców. Wszystkim Wam serdecznie gratuluję! MK

Na dziś będzie krótko. Ograniczę się do zaprezentowania naszych medalistów.
.
Pierwszoligowe zmagania wygrywają MB MOTORS PIASECZUSETS pokonując w Wielkim Finale dotychczasowych mistrzów z HUTNIKA WARSZAWA, którzy w tej sytuacji musieli zadowolić się srebrnymi medalami. Brąz idzie w ręce AVENGA, którzy pokonują Polibudę dzięki doskonałej skuteczności zza łuku w końcówce starcia.
.
* * *
Złote medale rozgrywek Drugiej Ligi trafiają do ORŁÓW TEMIDY. Finał rozgrywek był popisem ich umiejętności. Panowie z VABANK stawali dzielnie, ale jednak musieli zadowolić się srebrem. Przed sezonem braliby taki wynik prawdopodobnie w ciemno, więc wyglądali na co najmniej zadowolonych. Ostatnie miejsce na pudle zajmują BANKSTERS pokonując w decydującym starciu Fasolki.
.
* * *
Trzecioligowcy zapewnili nam podczas tego weekendu chyba najwięcej emocjonujących spotkań. Pierwsze miejsce w najniższej klasie rozgrywkowej wywalczyli zawodnicy LIT. Starcie finałowe miało niezwykle dramatyczny przebieg. Późniejsi mistrzowie wyszli na prowadzenie dopiero w ostatniej kwarcie wygrywając ostatecznie 2 punktami. Tym samym ich rywale, LITERY, musieli zadowolić się srebrem. Przegraną w sobotnim finale powetowali sobie w niedzielnych barażach pokonując po dwóch dogrywkach (!!!) GoForTheWin.pl. Awans do drugiej ligi wywalczyli również brązowi medaliści, INIEMAMOCNI. Swoje medalowe starcie z Warsaw Sharks wygrali zaledwie 1 punktem. W barażu było im nieco łatwiej, choć i w tym przypadku o zwycięstwie zadecydowała dopiero ostatnia odsłona.
 .
Liga WBA – z pasji do basketu‼🏀🧡
3. Liga

Next article

TRZECIA LIGA: PRZED 2. EDYCJĄ