PIERWSZA LIGA: BANKSTERS I SAHEL W FINALE!

Dwa najważniejsze mecze sezonu. To w ich wyniku poznamy nowego uczestnika Ligi Mistrzów. O złoto zawalczą Sahel i Banksters. Obie ekipy w niesamowicie wyrównanej w tym sezonie stawce pierwszoligowej przez cały sezon radziły sobie zdecydowanie najlepiej. W meczu o brąz ci, których droga do tego miejsca była niezwykle kręta, NLB, oraz PilkaNaHali.pl.

Banksters vs. Sahel. Ekipy rozegrały w tej edycji dwa spotkania i zanotowały w nich – można powiedzieć – doskonały remis. Bilans 1-1, w obu przypadkach zwycięzca miał na koncie o 5 punktów więcej od pokonanego. To daje nam nadzieję na wspaniałe zawody. Czy tak będzie? Sprawdźcie sami, osobiście lub za pośrednictwem naszych transmisji LIVE na Facebook’u.

PilkaNaHali.pl vs. NLB. Jedyny mecz tych drużyn był istnym fajerwerkiem. Ciosy padały zewsząd, a obie strony zdobyły w sumie aż 175 punktów. Zwycięsko z tej batalii wyszli NLB zaliczając aż 95 “oczek”. Jeżeli tym razem obie strony ponownie postawią na atak, to mecz może być prawdziwą ozdobą finałowego weekendu.