LIGA MISTRZÓW: CZAS NA OSTATECZNE ROZSTRZYGNIĘCIA!

Jedziemy! Przed nami Final Four Ligi Mistrzów. W zestawie cztery najlepsze drużyny rundy zasadniczej. Co ważniejsze cztery drużyny, które w jej trakcie potrafiły ze sobą wygrywać. Daje to szanse na wspaniałą rywalizację i dużą dawkę emocji. W ten weekend dwa półfinały. Już za tydzień Wielki Finał!

MM PROBASKET vs. OSTAP RUSZTOWANIA (26.01, g. 13.00). Ostapy, mimo poważnych braków kadrowych, obronili w starciu z Nie Daj Za Trzy czwarte miejsce w tabeli. Teraz stanęli przed szansą wejścia do Wielkiego Finału. Na ich drodze stoją MM ProBasket. Dwukrotni brązowi medaliści rozgrywek chcieliby wreszcie powalczyć o złoto. Pracowali na to cały sezon. Na jego finiszu stracili niestety kilku kluczowych zawodników, a co za tym idzie mają problem. Jak duży okaże się w niedzielę.
SOCHANGELES vs. NTL (26.01, g. 14.15). NTL przystępowali do sezonu w roli faworytów. Szli od zwycięstwa do zwycięstwa aż do meczu… z Sochangeles. Ci niewiele sobie robili z pozycji rywali i po morderczej walce wyszli z konfrontacji zwycięsko. Kolejne starcie tych drużyn padło już łupem NTL, ale przebieg meczu dobitnie pokazał, że Socho mają pomysł na tą drużynę. NTL przegrywali w tym starciu już 20-ma punktami i dość szczęśliwie doprowadzili do dogrywki i ostatecznie wygrali. Uwierzcie nam, w tym półfinale może się zdarzyć wszystko. Ozdobą pojedynku będzie z pewnością starcie MVP rundy zasadniczej, Jacka Maciągowskiego, z najlepszym strzelcem tej części rozgrywek, Piotrkiem Dąbrowskim.