PIERWSZA LIGA: FINAL FOUR CZAS ZACZĄĆ!

Ten sezon pierwszoligowy był niezwykle emocjonujący. Drużyny zaliczały spektakularne zwycięstwa, ale i bolesne porażki. Nie raz o być albo nie być ekip decydowało kilka zdobytych bądź straconych punktów.  Wreszcie nadszedł czas ostatecznych rozstrzygnięć. Cztery drużyny, cztery mecze do rozegrania. Na koniec mistrza Pierwszej Ligi. Zaczniemy od półfinałów!

Sahel vs. PilkaNaHali.pl. Drużyny rozegrały ze sobą w tym sezonie już dwa mecze.  Oba były zacięte, a ostateczny bilans to 1-1. Teraz przyszedł czas na decydujące starcie. Bardziej doświadczonych zawodników Sahela należałoby uznać, za faworytów starcia, ale przewaga ta jest nieznaczna.
Banksters vs. NLB. W pierwszej części sezonu NLB prezentowali się co najwyżej przeciętnie. Swego rodzaju karą była konieczność gry w niższej grupie w drugim etapie. Tam również mieli szczęście, bo na ich awans do pewnego stopnia musieli popracować rywale. Kiedy jednak już się rozkręcą gra się z nimi ciężko. Poughkeepsie Gypsies odczuli to na własnej skórze przegrywając z nimi bardzo konkretnie bezpośredni pojedynek o uczestnictwo w Final Four. Jeżeli NLB zagrają w optymalnym składzie, to Banksters mają się czego obawiać. Oczywiście są w wysokiej formie i należy uważać ich za faworytów, jednak jeżeli odpalą dwie strzelby rywali będą mieli problem.

Aktualności

Previous article

DRUGA LIGA: WCHODZIMY W FINAL FOUR
Aktualności

Next article

DRUGA LIGA: PRZED NAMI FINAŁ!