DRUGA LIGA: WCHODZIMY W FINAL FOUR

Za nami pierwsza runda play off Drugiej Ligi. Zabrakło niespodzianek. Szczerze mówiąc to ogólnie było dość jednostronnie. Zupełnie inaczej zapowiada się druga runda. Ekipy, które się tutaj znalazły pokazały w trakcie sezonu, że potrafią bić się do ostatnich sekund. Nie pozostaje nam nic innego, jak oczekiwać dobrych meczów!

Hawajski Śnieg, w zależności jak na to spojrzeć, trafili najlepiej lub najgorzej jak mogli. Ambitni Amatorzy zwyczajnie potrafią z nimi walczyć. Udowodnili to pół roku temu eliminując będących wtedy faworytami “Hawajczyków” na wczesnym etapie rywalizacji play off. Jedyny mecz tych drużyn rozegrany w trakcie sezonu zasadniczego pokazał, że “AA” nadal mają sposób na toczenie wyrównanej rywalizacji z liderem tabeli Drugiej Ligi. Może być całkiem ciekawie!
TEKOpro mogą w tym sezonie uchodzić za drugoligowego dominatora. Niemal nie przegrali w tym sezonie i z pewnością mają papiery na granie na wyższym poziomie rozgrywkowym. Starzy nie dysponują takim potencjałem drużynowym… ale mają Dave’a! Dave Barntson to facet, który potrafi zdominować strefę podkoszową, a w starciu z TEKOpro może to mieć kolosalne znaczenie.