PIERWSZA LIGA ZAKOŃCZYŁA 1. ETAP

Tydzień temu zakończyliśmy kwalifikacje do 2. Ligi i 3. Ligi, by w weekend oglądać start tych cykli rozgrywek. W tym samym czasie byliśmy również świadkami finału 1. etapu Pierwszej Ligi. Było gorąco, a niespodzianka goniła niespodziankę, zwłaszcza w grupie A. W odpowiednich zakładkach można sprawdzić terminarz na nadchodzący weekend.

Poniżej prezentujemy Wam wynikający z tego zamieszania podział na grupy C i D wraz z kilkoma istotnymi informacjami.

W grupie C zagrają:

✅ AGARTE
✅ MB MOTORS PIASECZUSETS
✅ MM PROBASKET
✅ POLIBUDA
✅ TARGÓWEK
✅ UNIMED

Przypomnijmy, że te drużyny, zgodnie z systemem rozgrywek, mają już zagwarantowany udział w play off

Grupa D to:

✅ AVENGA
✅ BAT MOCY
✅ GET WOW TEAM
✅ LITUANICA WARSAW
✅ NIE DAJ ZA TRZY
✅ NTL
✅ OSTAP RUSZTOWANIA
✅ STREETNESS WARSAW

Z tego grona dwie najlepsze drużyny zagrają w play off (zajmując miejsca 7 i 8). Pozostałe będą broniły się przed spadkiem w play out (automatyczny spadek grozi dwóm najsłabszym oraz dwóm kolejnym, które powalczą w barażach). Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

W zakładce Rozgrywki>Terminarz dostępny jest również “rozkład jazdy” na najbliższy weekend – oczywiście dla wszystkich cykli rozgrywkowych. W przypadku pierwszej ligi warto jednak dorzucić słowo wyjaśnienia. W terminarzu pod datą 15.11 (czyli datą utworzenia nowych grup C i D) znajdują się mecz rozegrane w ramach rywalizacji w 1. etapie, których wyniki zostały zaliczone do drugiego etapu. Dopiero poniżej mamy terminarz na weekend 20/21.11.

2. etap rozgrywek Pierwszej Ligi zakończymy wraz z weekendem 11/12.12. Od razu wejdziemy w fazę play off, która będzie wymagała od drużyn rozegrania dwóch spotkań w jeden weekend. Ćwierćfinały jeszcze przed Świętami, w dniach 18/19. grudnia.

UNBA – z pasji do basketu‼??

Aktualności

Previous article

2. LIGA: 4. KOLEJKA – RAPORT
Aktualności

Next article

1. LIGA: 7. KOLEJKA – RAPORT