PRZED 4. SEZONEM KILKA SPRAW DO ZAŁATWIENIA!

Do 4. edycji Ligi WBA zgłosiło się na ten moment blisko PIĘĆDZIESIĄT DRUŻYN. Szykuje się kawał dobrego grania! Zanim jednak do tego przejdziemy, to trzeba jeszcze dopełnić trochę formalności. Co oczywiste mamy takie drużyny, które wszystko pozałatwiały, jednak jest cała pokaźna grupa takich, których sytuacja daleka jest od ideału.

* WPISOWE. Pierwsza i absolutnie podstawowa sprawa do wpłaty wpisowego. Na ten moment uczynili to – delikatnie mówiąc – nieliczni. Dlatego proszę Was o niezwłoczne podjęcie działań w tym kierunku. Jak macie jakąś obsuwę dajcie znać, dogadamy temat. Bez funduszy liga nie zadziała. Kwoty na ten sezon to:
– Pierwsza Liga: 5000 zł
– Druga Liga i Trzecia Liga: 4600 zł
* TERMINARZ. Harmonogram meczów na weekend 17/18. lutego chciałbym opublikować we wtorek (13.02). Oczywiście tradycyjnie możecie mieć jakiś tam wpływ na jego kształt. W tym celu proszę o przesyłanie na ligowego maila (ligaunba@gmail.com) waszych preferencji co do dni i godzin rozgrywania spotkań. I nie chodzi tylko o pierwszy weekend, ale ogólnie na przestrzeni całego sezonu. Chciałbym podkreślić, że podane preferencje (lub ich niepodanie) w niektórych przypadkach może nieść daleko idące konsekwencje na większą część sezonu. Dlatego przekonsultujcie temat w gronie drużynowym.
* FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE. W nich podajecie Wasz skład na nadchodzący sezon. Jeżeli go nie prześlecie, a graliście w poprzedniej edycji, to wszystkie potrzebne dane “zaciągnę” z poprzedniego sezonu. Jeżeli jesteście nową drużyną lub chcecie wprowadzić jakieś zmiany, to wypełnienie “formularza” jest koniecznością. Aby go otrzymać wystarczy przesłać stosowną prośbę na ligowy mail. W odpowiedzi dostaniecie “formularz”, wypełnijcie go i odeślijcie. Roboty na kilkanaście minut.
Pozdrawiam. Marcin Krysiak
Liga WBA – z pasji do basketu‼🏀🧡