4. EDYCJA WBA – FREE AGENTS MARKET

Jak co sezon startuję z akcją, dzięki której co sezon kilku/kilkunastu “samotnych” ludzi chętnych do gry w Lidze WBA znajduje sobie drużynę. To również szansa dla uczestników, którzy chcieliby wzmocnić się przed kolejną edycją. Niniejszym otwieram “Free Agensts Market”. Więcej informacji poniżej.

INFORMACJA DLA “WOLNYCH STRZELCÓW”. Aby zgłosić swoją kandydaturę prześlij mi mail w którym:
🏀 Podaj swój wzrost, wagę, wiek, ulubioną pozycję na boisku. 
🏀 Krótko opowiedz o swojej dotychczasowej “karierze koszykarskiej”, wskaż swoje oczekiwania plus co tam jeszcze przyjdzie Ci do głowy. Chodzi przecież nie tylko o to, żebyś znalazł drużynę, ale żebyś jak najlepiej do niej pasował.
🏀 Podaj sposób, w jaki drużyny mają się z Tobą kontaktować.
Na podstawie tego, co podeślesz stworzę krótki post. Ten zostanie zamieszczony na naszej stronie na Facebook’u. Zawarte informacje pozwolą drużynom lepiej Cię poznać i dokonać lepszego wyboru. Wasze zgłoszenia najlepiej przesyłajcie na mail ligaunba@gmail.com lub jako wiadomości na ligowego “fejsa”, ale to już w drugiej kolejności.
INFORMACJE DLA DRUŻYN.
Tutaj sprawa najczęściej jest bardziej skomplikowana. Ostatecznie można jedak przyjąć, że jeżeli oczekujecie ode mnie zamieszczenia postu, to musicie określić, kogo szukacie. Możecie się oprzeć o wymienione powyżej kryteria dotyczące “wolnych strzelców”, a możecie wymyślić coś od siebie.
Podobnie jak miało to miejsce powyżej tutaj również proszę wszystko przesyłać na mail ligaunba@gmail.com lub jako wiadomości na ligowego “fejsa”. Część z Was ma do mnie również kontakt na prv, więc w ostateczności można i tak.
Pozdrawiam
Marcin Krysiak
Liga WBA – z pasji do basketu‼🏀🧡