PRZED NAMI 47 SEZON LIGOWY!

Mamy jeszcze środek wakacji, a wielu z Was dopiero rozpoczyna swój okres urlopowy. Mimo wszystko nadszedł czas, aby zainicjować przygotowania do kolejnej edycji Ligi UNBA. Na przestrzeni najbliższego miesiąca będziemy jeszcze wielokrotnie informowali Was o tym, jak widzimy

kolejną edycję, co planujemy zrobić, zmienić czy udoskonalić. Na pewno możecie się po nas spodziewać wysokiej jakości usług. Mecze będziemy nadal rozgrywać na dotychczasowej hali przy ul. Na Uboczu 9. Zrobimy co w naszej mocy, aby powstały terminarz dał Wam szansę na rozgrywanie spotkań w optymalnych składach, a sędziowie prezentowali najwyższy możliwy poziom i profesjonalne podejście. Nadal będziecie mogli liczyć na dziesiątki materiałów zamieszczanych na Facebook’u. Każdy z meczów będzie można obejrzeć za pośrednictwem Facebook Live. Na naszym fanpage’u znajdziecie dziesiątki obszernych fotorelacji, przeczytacie teksty na swój temat oraz będziecie mieli szansę wziąć udział w głosowaniach na graczy kolejki. Mamy jeszcze kilka pomysłów, ale o tym poinformujemy nieco później.

Na tą chwilę stosunkowo pewne jest, że:

  • start sezonu: 28/29. września 2019
  • zgłoszenia: 20. września 2019
  • wpisowe: Liga Mistrzów – 2762,23 zł (3400 z VAT), Pierwsza Liga – 2682,93 zł (3300 z VAT), Druga Liga – 2357,72 zł (2900 z VAT)

Życząc Wam udanych wakacji zachęcamy, aby w wolnej chwili pomyśleć o kompletowaniu składów i zgłoszenia drużyny.

 

Aktualności

Previous article

BIG3 WARSZAWA: LIGA NIE WYSTARTUJE
Aktualności

Next article

FACEBOOK LIVE – NEW LOOK!