FACEBOOK LIVE – NEW LOOK!

W poprzednim sezonie całkiem udanie weszliśmy w transmisje live za pośrednictwem Facebook’a. Cieszyły się sporym zainteresowaniem (mecze o mistrzostwo w Lidze Mistrzów i Pierwszej Lidze wyświetliło ponad 400 osób), jednak nie da się ukryć, że miały też pewne braki.

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom w kolejnym sezonie będziemy chcieli zrobić w tym względzie mały, ale jakże istotny upgrade. Poniżej prezentujemy Wam podstawowe założenia.

? Transmisje tak jak do tej pory będzie można oglądać za pośrednictwem Facebook Live. Tym sposobem nie przegapicie żadnej z nich. Jeżeli obserwujecie nasz profil Facebook sam poinformuje Was o kolejnym transmitowanym meczu. W trakcie transmisji nadal będziecie mogli zamieszczać komentarze wspierając swoich znajomych walczących na boisku.

? Kamera, tak jak dotychczas, będzie się znajdowała tuż koło boiska, więc nie będziecie mieli problemów z rozróżnieniem kto jest kto mając uczucie, jakbyście byli na hali.

? Tak, dobrze widzicie! Każda z naszych transmisji będzie wyposażona w tzw. “belkę”, na której będzie można w każdej chwili sprawdzić wynik oraz upływający czas.

Mamy nadzieję, że nasze działania przypadną Wam do gustu. Jeżeli macie jakieś sugestie piszcie śmiało. Nasz mail czeka na Wasze propozycje.

Przypominamy, że od kilku dni można już zgłaszać chęć wzięcia udziału w kolejnej edycji Ligi UNBA. Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie TUTAJ. Jeżeli mimo wszystko coś jest dla Was niejasne zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem maila lub telefonicznie.

Aktualności

Previous article

PRZED NAMI 47 SEZON LIGOWY!