WITAMY W NOWYM ROKU 2023!

Przed nami nowy rok i nowe wyzwania. Równo za dwa tygodnie wrócimy do gry by poznać zwycięzców w poszczególnych ligach. Ostatnie przedświąteczne weekendy pokazały, że kilka ekip prezentuje wybitną formę, więc walka powinna niezwykle interesująca. Dla drużyn, które zakończyły już swoje zmagania, również mamy doskonałą wiadomość.

Obecny sezon zakończymy w weekend 21/22. stycznia. To wtedy rozegramy Wielki Finał Pierwszej Ligi oraz finałowe starcia w niższych klasach rozgrywkowych. Już tydzień później przystąpimy do rywalizacji w kolejnej edycji Warszawskiego Basketu Amatorskiego.
Sezon “Wiosna 2023” wystartuje w weekend 28/29.01 i będzie podzielony na kilka mniejszych części. Wszystko przez ferie szkolne (11-26.02), Wielkanoc czy niezwykle korzystnie układającą się w tym roku “majówkę”. W tych terminach nie wyobrażamy sobie organizować Wam gry, ale jednocześnie trzeba mieć świadomość, że wszystko razem daje nam prawie dwa miesiące, które “wypadną” nam z terminarza. Stąd tak błyskawiczny start nowej edycji. Zanim pojedziemy na ferie będziemy mieli za sobą rozegrane już dwie kolejki. 2. edycję Basketligi WBA planujemy oczywiście zakończyć przed wakacjami (18. czerwca).
Już niebawem przygotujemy dla Was finalną ofertę na nadchodzący sezon, a teraz pozostaje nam życzyć wszystkiego dobrego w nadchodzącym 2023 roku. Oby był dla Was lepszy niż poprzedni. Jak zwykle!
Liga WBA – z pasji do basketu‼🏀🧡
Aktualności

Previous article

WESOŁYCH ŚWIAT!
Aktualności

Next article

PRZED NAMI 2. EDYCJA WBA!