ZGŁOSZENIE DRUŻYNY DO ROZGRYWEK JEST PROSTE!

Wystarczy poważne podejście do całej procedury, która nie powinna sprawić Wam najmniejszego problemu. Jako Organizatorzy możemy zapewnić, że w każdym momencie możecie liczyć na naszą pomoc i wsparcie. Żadne skierowane do nas pytanie czy prośba nie pozostanie bez odpowiedzi.

Zrobimy wszystko, aby ten sezon – jak każdy poprzedni – był naprawdę wyjątkowy.

 • Inauguracja 47. edycji nastąpi w weekend 28/29.09.2019 r. Po czterech miesiącach zmagań, podczas Wielkiego Finału, poznamy mistrza edycji oraz innych tryumfatorów.
 • Wpisowe na “47. sezon ligowy Jesień 2019” wyniesie:
 • dla II ligi: 2357,72 zł (2900 z VAT),
 • dla I ligi: 2682,93 zł (3300 z VAT),
 • dla Ligi Mistrzów: 2762,23 zł (3400 z VAT).
 • Do 20.09.2019 r. czekamy na Wasze zgłoszenia poparte wpłatą zaliczki w wysokości co najmniej 1200 zł (oczywiście można wpłacić od razu całą kwotę wpisowego). W przypadku nowych drużyn wszelkie zobowiązania finansowe muszą być uregulowane przed przystąpieniem do rozgrywek.
 • Informacje o chęci uczestnictwa w rozgrywkach prosimy przesyłać na nasz kontaktowy e-mail: unba@poczta.onet.pl. Tam również możecie kierować wszelkie zapytania dotyczące rozgrywek. Z pewnością nie pozostaną bez odpowiedzi. Część niezbędnej wiedzy uzyskacie zaglądając poniżej.

PIĘĆ PROSTYCH KROKÓW

 • KONTAKT!!! Wystarczy mail, ostatecznie telefon do zajmującego się organizacją rozgrywek Marcina Krysiaka. Mail powinien zawierać imię, nazwisko oraz kontakt do kogoś odpowiedzialnego (koniecznie nr telefonu!). Wszystko co potrzebne znajdziecie w zakładce „KONTAKT
 • WPISOWE. W trakcie rozmowy telefonicznej z pewnością pojawi się temat wpłaty wpisowego. Będziecie wtedy mogli porozumieć się w kwestii zaliczki oraz wpłaty całości. Możecie być pewni, że możliwy jest jakiś zadowalający kompromis. Numer konta bankowego (UWAGA!!! Jest to nowy numer!!!) znajdziecie w zakładce „KONTAKT
 • ORGANIZACJA SEZONU. W odpowiednim czasie rozpoczniemy przygotowania do sezonu. Żeby czegoś nie przeoczyć odwiedzajcie naszą stronę internetową przynajmniej raz dziennie i zapoznajcie z najnowszymi informacjami. Dobrze jest również przynajmniej ogólnie zapoznać się z regulaminem Ligi. Szukajcie go w zakładce „O LIDZE”.
 • FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Na mniej więcej tydzień przed rozpoczęciem sezonu każda drużyna zobowiązana jest przesłać na ligowy mail “formularz zgłoszeniowy”, oczywiście poprawnie wypełniony. Jest dostępny na górze tej strony.
 • ZACZYNAMY!!! Start w kolejnym sezonie ligowym to zawsze wielka przygoda i wyzwanie. Największy problem jest czasami nie z grą, ale ze… znalezieniem hali. Potrzebnych informacji szukajcie w zakładce „O LIDZE” oraz „TERMINARZ

NOWOŚCI

W poprzednim sezonie całkiem udanie weszliśmy w transmisje live za pośrednictwem Facebook’a. Cieszyły się sporym zainteresowaniem (mecze o mistrzostwo w Lidze Mistrzów i Pierwszej Lidze wyświetliło ponad 400 osób), jednak nie da się ukryć, że miały też pewne braki.

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom w kolejnym sezonie będziemy chcieli zrobić w tym względzie mały, ale jakże istotny upgrade. Poniżej prezentujemy Wam podstawowe założenia.

? Transmisje tak jak do tej pory będzie można oglądać za pośrednictwem Facebook Live. Tym sposobem nie przegapicie żadnej z nich. Jeżeli obserwujecie nasz profil Facebook sam poinformuje Was o kolejnym transmitowanym meczu. W trakcie transmisji nadal będziecie mogli zamieszczać komentarze wspierając swoich znajomych walczących na boisku.

? Kamera, tak jak dotychczas, będzie się znajdowała tuż koło boiska, więc nie będziecie mieli problemów z rozróżnieniem kto jest kto mając uczucie, jakbyście byli na hali.

? Tak, dobrze widzicie! Każda z naszych transmisji będzie wyposażona w tzw. “belkę”, na której będzie można w każdej chwili sprawdzić wynik oraz upływający czas.

Mamy nadzieję, że nasze działania przypadną Wam do gustu. Jeżeli macie jakieś sugestie piszcie śmiało. Nasz mail czeka na Wasze propozycje.

Przypominamy, że od kilku dni można już zgłaszać chęć wzięcia udziału w kolejnej edycji Ligi UNBA. Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie TUTAJ. Jeżeli mimo wszystko coś jest dla Was niejasne zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem maila lub telefonicznie.

Aktualności

Previous article

FACEBOOK LIVE – NEW LOOK!