ZMIANA KLUCZOWYCH TERMINÓW!

Kilka spraw wypłynęło w ostatnim czasie. Jedne są bardziej istotne, inne mniej. Finalnie postanowiliśmy przesunąć o tydzień rozpoczęcie sezonu. Oczywiście tym samym przesunięciu uległ również termin, do którego czekamy na Wasze zgłoszenia. Mamy nadzieję, że dzięki temu spotkamy się w jeszcze szerszym, ciekawszym gronie.

Najważniejsze powody to:
🏀 PRZYGOTOWANIA. Do rozgrywek zgłosiło się już równe TRZYDZIEŚCI DRUŻYN. Kilka kolejnych zakomunikowało nam, że nie są jeszcze do końca gotowe, aby zgłosić się do rozgrywek. Poprosiły, aby dać im jeszcze kilka dni. Mamy taką możliwość, to dajemy.
🏀 OKRES URLOPOWY. Okazało się, że wrzesień to dla Was jeszcze całkiem dobra pora na urlop. Kilka drużyn – szczerze powiedziawszy dość sporo – zakomunikowało nam, że zwyczajnie nie mogą grać w dniach 24/25.09, bo nie są w stanie zebrać choćby piątki meczowej. Najrozsądniejszym krokiem było przesunąć start rozgrywek o tydzień.
🏀 MARATON WARSZAWSKI. Podobnie jak przed rokiem maraton odbędzie się w weekend, w którym mieliśmy rozpocząć nasze zmagania. Pamiętamy z jakimi problemami docieraliście rok temu na halę. Tym razem chcemy tego uniknąć.
Przed nami kolejny emocjonujący sezon. Szykujcie formę. Budujcie składy. Śledźcie nasze przygotowania do kolejnego sezonu. Widzimy się (jednak) w październiku na WBA ARENA!
Liga WBA – (od początków) z pasji do basketu‼🏀🧡
Aktualności

Previous article

OFICJALNIE OTWIERAMY ZGŁOSZENIA