OFICJALNIE OTWIERAMY ZGŁOSZENIA

Mamy koniec wakacji, więc najwyższy czas ogłosić rozpoczęcie przygotowań do (pięćdziesiątej) pierwszej edycji Warszawskiego Basketu Amatorskiego. Kluczowe daty to 15. oraz 24. września. Pierwsza to data graniczna, po której ciężko będzie zgłosić drużynę. Druga to dzień w którym nasi uczestnicy po raz pierwszy wybiegną oficjalnie na parkiet. W poście przedstawiamy najważniejsze informacje.

🏀 WBA ARENA – KONWIKTORSKA 5/7. Obiekt na którym rozegraliśmy dwie ostatnie edycje wszystkim przypadł do gustu. Hala jest bardzo dobrze wyposażona. Dwa boiska pozwalają nam lepiej układać terminarz dostosowywać go do Waszych potrzeb. Zaplecze pozwala nie tylko ugościć naszych uczestników. Jest gdzie “zakwaterować” również sędziów oraz przechowywać masę sprzętu. Nie bez znaczenia jest fakt, że obiekt znajduje się w centrum Warszawy, a co za tym idzie wszyscy uczestnicy mają stosunkowo blisko. Pewnym mankamentem są kwestie parkingowe, ale tutaj idealnego rozwiązania prawdopodobnie nie ma.
🏀 NAJLEPSI WARSZAWSCY SĘDZIOWIE. To w zasadzie norma. Nasze mecze sędziują najlepsi dostępni na rynku arbitrzy. Na poziomie 1. Ligi spotkania obsługują sędziny i sędziowie szczebla centralnego obsługujący rozgrywki organizowane przez PZKosz.
🏀 STATYSTYKI FIBA LIVE STATS. Od kilku lat mamy możliwość korzystania z aplikacji, która pracuje również na imprezach rangi mistrzostw świata oraz jest wykorzystywana przez ligi krajowe, między innymi wszystkie rozgrywki centralne organizowane w Polsce. Część z naszych pracowników ma aktualne licencje FIBA. Gwarantujemy tym samym wysoką jakość zapisów statystycznych.
🏀 OPRAWA MEDIALNA. Teksty opisujące wydarzenia na naszych boiskach, zdjęcia meczowe, klipy, transmisje LIVE, grafiki, głosowania na gracza kolejki – to wszystko znajdziecie na naszej stronie www lub na łamach naszej strony na Facebook’u. W tym sezonie dołączymy jeszcze z transmisjami na You Tube, gdzie w ramach transmisji LIVE trafi część naszych spotkań. 
🏀 WPISOWE. Ostatnio nie jest lekko, więc nasze wpisowe musiało pójść nieco w górę. Stawki za nadchodzącą edycję wynoszą:
– PIERWSZA LIGA: 4500 zł (3658+VAT)
– DRUGA I TRZECIA LIGA: 3900 zł (3170+VAT)
W zamian drużyny wezmą udział w czterech miesiącach zmagań rozgrywając nawet 15 spotkań.
Przed nami kolejny emocjonujący sezon. Szykujcie formę. Budujcie składy. Śledźcie nasze przygotowania do kolejnego sezonu. Widzimy się już we wrześniu na WBA ARENA!
Liga WBA – (od początków) z pasji do basketu‼🏀🧡