NOWA NAZWA, (MINIMALNIE) NOWE LOGO. POWOLI WCHODZIMY W NOWY SEZON.

Liga “Ursynowsko Natoliński Basket Amatorski” od początków związana była z warszawskim Ursynowem. Graliśmy tam, na różnych halach, przez 48 edycji. Przed 49. sezonem podjęliśmy decyzję o przenosinach do centrum Warszawy. Po blisko roku mamy pewność, że była to bardzo dobra decyzja. “Konwiktorska” to nasz nowy dom, w którym zabawimy na dłużej, a to niesie za sobą określone konsekwencje.

🏀 Obiekt wszystkim przypadł do gustu. Hala została naszą ligową “areną”, na której rozegraliśmy już dwa fantastyczne sezony zwieńczone równie fantastycznymi Wielkimi Finałami. I chcemy więcej! Hala jest bardzo dobrze wyposażona. Dwa boiska pozwalają nam lepiej układać terminarz, lepiej dostosować go do Waszych potrzeb. Zaplecze w postaci czterech szatni pozwala nie tylko ugościć naszych uczestników. Jest gdzie “zakwaterować” również sędziów oraz przechowywać masę sprzętu. Nie bez znaczenia jest fakt, że obiekt znajduje się w centrum Warszawy, a co za tym idzie wszyscy uczestnicy mają stosunkowo blisko. Pewnym mankamentem są kwestie parkingowe, ale tutaj idealnego rozwiązania prawdopodobnie nie ma.
🏀 Naturalną konsekwencją zmiany lokalizacji był temat zmiany nazwy. Pojawił się w zasadzie od razu, już rok temu. Ursynowska liga działająca… w centrum? Trochę dziwne, prawda? Pod starą “dojechaliśmy” do naszych “złotych godów”. Postanowiliśmy, że 50. sezon będzie ostatnim rozgrywanym pod tradycyjną nazwą. Kolejny, 51. sezon ligowy rozegramy już pod nową. Nie jest to zmiana rewolucyjna, bo i rewolucja jest nam tutaj niepotrzebna.
‼ WARSZAWSKI BASKET AMATORSKI. Tyle wystarczy ‼
🏀 Nowe ligowe logo całkowicie odnosi się do starego, według wielu niezwykle udanego. Zostawiamy nawiązanie do panoramy Warszawy i piłki do kosza. Zostawiamy “B” i “A”. Pojawia się “W” z w miarę wyraźnym nawiązaniem do dotychczasowych “U” i “N”.
Przed nami kolejny emocjonujący sezon. Szykujcie formę. Budujcie składy. Śledźcie nasze przygotowania do kolejnego sezonu. Widzimy się już we wrześniu na WBA ARENA!
Liga WBA – (od początków) z pasji do basketu‼🏀🧡