PRZED NAMI FINAŁY!

Będzie dużo emocji. Będzie walka na całego. Nie może być inaczej. Przed nami mecze finałowe Drugiej i Trzeciej Ligi! Ich uczestnikami będą drużyny, które naprawdę na to zasłużyły prezentując w fazie pucharowej niezłomny charakter i wolę walki. To dzięki niej dotarli tak daleko, sprawiając niekiedy całkiem spore niespodzianki.

Poza wspomnianymi starciami finałowymi w niedzielny wieczór będziemy świadkami wyłonienia uczestników Wielkiego Finału w Pierwszej Lidze.
.
🏀 DRUGA LIGA
W zasadzie to jeszcze uczestników nie znamy. Wszystko dlatego, że półfinałowe starcie Lituanica Warsaw z Orłami Temidy jest dopiero przed nami, a konkretnie w piątek.
Terminarz drugoligowych finałów (17.12.2023, boisko A) prezentuje się następująco:
– g. 14.45 – meczo 3. miejsce: FASOLKI vs. ???
– g. 16.00 – mecz o mistrzostwo: VABANK vs. ???
.
🏀 TRZECIA LIGA
Na przestrzeni ostatnich dwóch weekendów w rozgrywakch trzecioligowych mieliśmy kilka niespodzianek, czy wręcz sensacji. Drużyny, które dotarły do finału to “trójka” i “piątka” po rundzie zasadniczej. W fazie pucharowej wyglądały na bardzo zdeterminowane. Jeżeli podobną postawą wykażą się w meczu decydującym o mistrzostwie, to możemy być świadkami fantastycznego wydarzenia.
Terminarz drugoligowych finałów (17.12.2023, boisko B) prezentuje się następująco:
– g. 14.45 – meczo 3. miejsce: WOLVES vs. THAISTY TIGERS
– g. 16.00 – mecz o mistrzostwo: GKS TACHIMETR vs. OBROŃCY Z TOBRUKU
.
Do zobaczenia na WBA Arena. Marcin Krysiak
.
Liga WBA – z pasji do basketu‼🏀🧡