TERMINARZ NA 28/29.11. REORGANIZACJA SEZONU.

.

Wracamy do gry! Pojawił się terminarz na najbliższy weekend (28/29.11). Jest jeszcze do rozstrzygnięcia kilka kwestii jeżeli chodzi o następne kolejki. Będziemy jednak dążyli do tego, aby jeszcze przed końcem tygodnia pojawił się rozkład jazdy na cały grudzień. Poniżej prezentujemy szczegóły nt. obu lig.

✅ Pierwsza Liga – w grze pozostało sześć drużyn. Wstrzymali się Homies i SochAngeles. W związku z tym – zgodnie z zapowiedziami – wszystkie wyniki z udziałem tych drużyn zostaną anulowane. Sezon rozegramy grając systemem “2x każdy z każdym”, czyli wszystkie drużyny zagrają ze sobą dwukrotnie. Następnie przejdziemy do Finale Four, w których udział wezmą cztery najlepsze drużyny. Zgodnie z zapowiedziami w tym sezonie nie będzie spadków, więc nie rozegramy również play out czy baraży.
.
✅ Druga Liga – w grze pozostało dziesięć drużyn. Od gry wstrzymali się Niedysponowani. Wyniki meczów z ich udziałem zostaną anulowane, ale system rozgrywek nie ulegnie większym modyfikacjom. Pozostałe drużyn zagrają “każdy z każdym”, tak jak było to zaplanowane. Sezon zakończymy fazą play off.
.
Zgodnie z informacją, jaką otrzymali Wasi kapitanowie począwszy od najbliższego 28/29. listopada będziemy grali we wszystkie weekendy z wyłączeniem 26/27.12. Spróbujemy zaplanować jak najmniej spotkań w weekend 2/3.01. Zwracamy uwagę, że NA TĄ CHWILĘ PLANUJEMY GRAĆ W “NOWE FERIE”.
.
NINIEJSZYM 48. SEZON LIGOWY UZNAJEMY ZA PONOWNIE OTWARTY‼️?
Aktualności

Previous article

LIGA WZNAWIA ROZGRYWKI!!!