TRZECIA LIGA: MAMY MISTRZÓW!

W tych play off’s nie było mocnych na GKS Tachimetr. Przez dwie pierwsze rundy przeszli jak burza. W finale nie mogło być inaczej! Niesieni dopingiem swoich szalonych kibiców bardzo szybko wyjaśnili temat z Obrońcami z Tobruku, dla których jest to przecież też świetny sezon. W przyszłym sezonie zobaczymy ich w Drugiej Lidze.

🏀 Nie mogłem się powstrzymać i musiałem to jakoś uwiecznić, więc “Tachimetry” mają w tej galerii dwie grafiki: solo i ze “wsparciem”. Dosłownie od lat nie było finału, który niósłby ze sobą taki ładunek pozytywnej energii!!! A uwierzcie mi, zdjęć tego towarzystwa będzie więcej i jedno lepsze od drugiego!

.
🏀 Dla porządku. Srebro idzie w ręce Obrońców z Tobruku, którzy mimo przegranej w finale mogą spokojnie uznać te play off’s za bardzo udane. Na najniższym stopniu podium lądują Wolves, któzy byli niezwykle tym faktem zadowoleni podkreślająz, że (tu cytuję) “Wreszcie mam jakiś medal!”. I o to chodzi. Po pierwsze dobra zabawa i pozytywne nastawienie. Bez medalu kończą Thaisty Tigers, ale zmartwieni też nie byli. W ligowym debiucie skończyli w końcu całkiem nieźle, a “na rozkładzie” mają choćby lidera rundy zasadniczej.
.
🏀 Dziękując wszystkim uczestnikom zapraszam do udziału w kolejnej edycji. Szczegółowe informacje na ten temat prawdopodobnie w okolicach Nowego Roku.
Marcin Krysiak
Liga WBA – z pasji do basketu‼🏀🧡
.