TRZECIA LIGA: RAPORT Z 5/6.11.2022

Szczerze powiedziawszy akurat nad tą kolejką ligową serio nie ma się co rozpisywać. Spotkania były absolutnie jednostronne. Chlubny wyjątek to konfrontacja TEKOpro z Warsaw Sharks i na ten mecz rzucę trochę światła.

🏀 TEKOpro vs. WARSAW SHARKS (70:63)
Jak wspomniałem jedyne wyrównane starcie trzecioligowego weekendu. Żadnej ze stron nie udało się w tym meczu osiągnąć przewagi większej niż +7, co oczywiście dobitnie świadczy o zaciętości tego starcia. TEKOpro po początkowych sukcesach w połowie pierwszej kwarty  na długie minuty oddali prowadzenie rywalom. Ci radzili sobie nieźle utrzymując je do końca trzeciej, ale od tego momentu już ani na chwilę na prowadzenie nie wrócili. Kiedy TEKOpro przejęli inicjatywę robili co w ich mocy, by przewaga pozostała po ich stronie. Przez całe dwanaście minut trzymali się na dystansie 4-6 punktów, głównie dzięki solidnej skuteczności z pola. Ostatecznie zeszli z parkietu w roli zwycięzców.
MVP meczu: Grzegorz Cisowski (15 pkt, 17 zb, 2 as, 2 prz)
🏀 OBROŃCY Z TOBRUKU (29:96)
MVP meczu: Ulas Tezgor (32 pkt, 6 zb, 5 as, 2 prz)
🏀 LITERY vs. TANDER LEGENDS (93:45)
MVP meczu: Marcin Tuz (26 pkt, 18 zb, 4 as, 1 prz)
🏀 WOLVES vs. AMBITNI AMATORZY (103:59)
MVP meczu: Szymon Bąk (23 pkt, 11 zb, 4 as, 2 prz)
🏀 INIEMAMOCNI vs. WARSAW GREEN GOOSE (77:49)
MVP meczu: Adam Wójtowicz (19 pkt, 16 zb, 1 as, 2 prz)