ZMIANA ROZKŁADU JAZDY. START 3. PAŹDZIERNIKA

Kilka drużyn, w tym mistrzowie z Ostap Rusztowania, poprosiło nas o wstrzymanie się z zamknięciem zapisów. Drużynom nie odmawiamy niczego, zwłaszcza mistrzowskim ekipom. Dlatego postanowiliśmy przesunąć o tydzień zarówno termin zgłoszeń do ligi (22.09), jak i startu samych rozgrywek (3.10).

Budujcie składy, budujcie formę na pierwsze i kolejne spotkania. Mistrzo‼️stwo czeka‼️
ZAPISY: do 22. września
START: 3. października
? Gramy fazę grupową oraz pucharową (play off).
? Mecze rozgrywamy na nowoczesnej hali “Camp4” (ul. Krasnowolska 50, Ursynów). Informacje na jej temat podawaliśmy we wczorajszym poście. Najkrócej: doskonały parkiet, pełnowymiarowe boisko – 3-metrowa przestrzeń wokół boiska, doskonałe oświetlenie, klimatyzacja, duży parking.
? Mecze 4×12 minut.
? Przy organizacji rozgrywek i zapisie statystyk meczowych korzystamy z aplikacji FIBA Live Stats. Pierwsze efekty pracy na niej możecie zobaczyć na naszej stronie www.unba.pl
? Transmisje meczów za pośrednictwem Facebook’a. A co! Niech rodzina i znajomi obejrzą, jak walczymy! ? Gwarantujemy dobrą widoczność, belkę z wynikiem i punktacją. Być może na tym się nie skończy – pracujemy nad tym.
? Atrakcyjna oprawa medialna: teksty, liczne grafiki, materiały prezentujące najciekawsze zagrania kolejki, głosowania na gracza kolejki.
? Profesjonalni sędziowie.
ZAPRASZAMY WAS DO GRY‼️ TO BĘDZIE FANTASTYCZNY SEZON‼️
WPISOWE:
Liga Mistrzów – 3400 zł brutto
1. Liga – 3200 zł brutto
2. Liga – 2800 zł brutto
‼️KONTAKT‼️
mail: ligaunba@gmail.com
telefon: 608-435-740
Aktualności

Previous article

PREZENTUJEMY NOWĄ UNBA ARENA!!!