DRUGA LIGA: „HAWAJCZYCY” W WYSOKIEJ FORMIE

Po trzech weekendach każda z ekip zaprezentowała nam się przynajmniej dwukrotnie. Najpóźniej, bo dopiero w ostatni weekend, dołączyli do nas Starzy, rozgrywając od razu dwa mecze w jeden weekend. Na szczególne wyróżnienie zasługują trzy ekipy.

Niewątpliwie jednymi z najlepszych są panowie z Hawajskiego Śniegu, którzy w trzech rozegranych meczach trzykrotnie schodzili z boiska w glorii zwycięzców. Fakt, terminarz im sprzyjał. Dwukrotnie nie byli to rywale, którzy byli w stanie zagrozić ich pozycji. „Hawajczykom” postawili się tylko Ambitni Amatorzy ostatecznie ulegając 4 punktami (61:65). W tych trzech meczach bardzo dobrze dysponowany był Bartek Majewski notując średnio 18 punktów, 12 zbiórek oraz ponad 6 asyst.

TEKOpro bardzo dobrze weszli w sezon. Dwa wysokie zwycięstwa dają podstawy do pewnego optymizmu. Szczególnie spektakularny był wynik konfrontacji ze Starymi. Najważniejszym ich zawodnikiem jest Albert Weikum notując na swoim koncie 11 punktów i 9 zbiórek.

Prócz minimalnej porażki z Hawajskim Śniegiem dwa zwycięstwa zanotowali na swoim koncie Ambitni Amatorzy. W pojedynkach z Psychobasket i Zawsze Bez Formy wyraźnie przeważali. Kolegów do kolejnych zwycięstw prowadzi Michał Kozioł notując po trzech rozegranych meczach prawie 20 punktów oraz ponad 4 zbiórki i 5 asyst.

Psychobasket oraz Warsaw Green Goose wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo. Dla jednej z drużyn ten moment nadejdzie już w najbliższą niedzielę, ponieważ będziemy świadkami ich bezpośredniej konfrontacji. Obie drużyny ewidentnie muszą się jeszcze „poukładać”. Która zrobi to jako pierwsza, ta będzie miała większe szanse na sukces.

PRZYPOMINAMY, ŻE W NAJBLIŻSZY WEEKEND WYJĄTKOWO LIGA ZAGRA NA HALI PRZY UL. HIRSZFELDA 11 (63 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE)

Aktualności

Previous article

ZMIANY W TERMINARZU 19/20.10 ORAZ 26/27.10