LIGA MISTRZÓW: SOCHO I OSTAPY W WIELKIM FINALE!

Mamy to! Wielki Finał Ligi Mistrzów UNBA, a w nim SochAngeles i Ostap Rusztowania. Pozornie nieco zaskakujący zestaw, ale czy aby na pewno? Obaj finaliści z meczu na mecz spisywali się w tym sezonie coraz lepiej. Zagrali świetne mecze półfinałowe. Choćby z tego powodu zasłużyli na uczestnictwo w tym spotkaniu.

✅ WIELKI FINAŁ UNBA

SOCHANGELES vs. OSTAP RUSZTOWANIA (2.02, g. 10.00). Zarówno SochAngeles, jak i Ostap Rusztowania mocno się napracowali, żeby móc zagrać w tym meczu. “Socho” odrobili w półfinale 14 punktów straty, co w konfrontacji z NTL wydawało się zadaniem karkołomnym. “Ostapy” uczestnicząc w eliminacjach d o Final Four przeszli dłuższą drogą niż pozostałe ekipy. Być może to dało im dodatkowy impuls i kiedy wyszli na parkiet w niedzielę udało im się obnażyć wszelkie słabości rywali z MM ProBasket. Wywalczyli solidne prowadzenie i zasłużenie wywalczyli awans do Wielkiego Finału.
Żaden z uczestników nie miał jeszcze nawet okazji walczyć o mistrzostwo Ligi UNBA. W tej sytuacji z pewnością będą to dobre i emocjonujące zawody?
KIBICUJCIE SWOIM‼️

O 3. MIEJSCE

MM PROBASKET vs. NTL (2.02, g. 11.30). Obie drużyny chciały ten sezon zakończyć nieco inaczej mierząc raczej w mistrzostwo, niż w brąz. Los chciał inaczej, ale nie ma wątpliwości, że to dla nich wciąż będzie ważny mecz.