“ZAOSTRZONA” CZERWONA STREFA – ZASADY POSTĘPOWANIA

 

Już przed tygodniem cała Warszawa znalazła się w “czerwonej strefie”, co wiązało się z określonymi obostrzeniami. Konsultowaliśmy sprawy z kapitanami drużyn i ostatecznie ustaliliśmy, że Liga UNBA będzie grała dalej. Rozegraliśmy wszystkie zaplanowane spotkania. W ten weekend zasady “czerwonej strefy” zostały zaostrzone. W praktyce nic się dla nas nie zmienia. Wprowadzone wcześniej zasady obejmowały wszystko, co jest obecnie zalecane.

Nadal nie jesteśmy uważani za imprezę masową. Mecze bez udziału publiczności nadal mogą się odbywać. Mamy dużą, wietrzoną halę, a nasze działania na obiekcie pozwalają na sprawdzanie uczestników (pomiar temperatury przy recepcji), a utworzenie dodatkowego wyjścia pozwala na ograniczenie kontaktów międzyludzkich. Wszystkie nasze działania mają na celu dodatkowe minimalizowanie ryzyka.

Zasady obowiązujące na hali Camp4

  1. Obowiązkowe wejście przy recepcji “Camp4” i dezynfekcja rąk.
  2. Przez całą część wspinaczkową przechodzimy wyposażeni w maseczki ochronne zakrywające usta i nos.
  3. UWAGA! ZMIANA!!! Zakazane jest nie korzystanie z szatni oraz pryszniców. Według nas za bardzo “podchodzi to” pod zakaz zgromadzeń.
  4. W bezpośrednim sąsiedztwie boiska (tuż przy drzwiach prowadzących bezpośrednio na halę gier) znajduje się “strefa zmiany obuwia“. Możecie tam również zdjąć odzież wierzchnią. Zalecamy przychodzenie na obiekt w strojach meczowych.
  5. Obowiązuje zakaz wstępu dla osób towarzyszących. Mecze są transmitowane i na tą chwilę jest to niestety jedyna forma oglądania spotkań.
  6. W trakcie trwania rozgrywek będziemy regularnie dezynfekowali piłki, płytę boiska oraz newralgiczne punkty.
  7. Osoby mające status rezerwowych zobowiązane są do przebywania wyłącznie w strefie ławki oraz noszenia maseczek ochronnych. Na ile będzie to możliwe prosimy Was o siadanie w znacznych odległościach od siebie.

Liczymy nadal na Wasz rozsądek. Jeżeli macie temperaturę, źle się czujecie itp., to nie przychodźcie na mecz i tyle.

W związku z zaistniałą sytuacją znieśliśmy obowiązek rozpoczęcia meczu w pięć osób. Sytuacja dla niektórych drużyn może się zmieniać niemal z godziny na godzinę, a nie chcemy, by z przyczyn niezależnych od Was w tabeli pojawiały się walkowery.