TRZECIA LIGA WCHODZI W DECYDUJĄCĄ FAZĘ

Rozgrywki trzecioligowe wkraczają w decydującą fazę nabierając tempa w tym sezonie jeszcze niewidzianego. Drużyny uczestniczące w fazie play off w najbliższe dwa weekendy rozegrają aż cztery spotkania. Mowa oczywiście o tych, które będą wygrywały 😉

🏀 System 3. Ligi, podobnie jak u pierwszoligowców, jest dosyć klarowny. Największym wyzwaniem może być rozgrywanie meczów dzień po dniu. “Drzewko” jak zwykle się przyda. Nie będzie wątpliwości kto, z kim i kiedy ma szansę zagrać. Poniżej kilka słów w temacie oraz wspomniane grafiki.
.
PLAY OFF
.
🏀 W pierwszej rundzie, czyli ćwierćfinałach (8.06) zobaczymy osiem drużyn, które powalczą o wejście do strefy medalowej. Przegrani pożegnają się z 4. sezonem ligowym.
.
🏀 Półfinały rozegramy dzień później Ciała (9.06). Zgodnie z tym, co powyżej tutaj zagrają już tylko zwycięzcy pierwszej rundy, a po rozegraniu dwóch meczów poznamy uczestników Wielkiego Finału oraz meczu o 3. miejsce. Dobra wiadomość jest taka, że wszyscy uczestnicy półfinałów, poza wyłonionyi w finale mistrzami, będą mieli szansę udowodnić swoją wartość w barażach.
.
🏀 Finał rozgrywek (15.06) to powinno być całkiem ciekawe wydarzenie dostarczające nam masę emocji. Już teraz zapraszam na WBA ARENA.
.
🏀 Baraże (16.06) zakończą zmagania w tym sezonie.
.
.

Liga WBA – z pasji do basketu‼🏀🧡
1. Liga

Previous article

PIERWSZA LIGA WALCZY O MISTRZOSTWO